Soutěžní družstvo

V sobotu dne 11.7.2020 se soutěžní družstvo zúčastnilo XXI.ročníku soutěže o putovní pohár SDH Jasinov. Soutěž se skládá z požárního útoku a pivní štafety. Po požárním útoku, ve kterém byly jenom těsné rozdíly se tentokrát klukům nepodařilo "vypít" lepší celkové umístění.

Výsledky muži:

  1. Nýrov
  2. Jasinov
  3. Letovice
 

 

V neděli 23.8. jsme uspořádali soutěž mužů nad 35let a soutěž mužů a žen započítávanou do soutěže 4 sborů. Jelikož jsme v sobotu pořádali zábavu, tak jsme toho moc nenaspali, abychom vše připravili na nedělní odpoledne. Vše se ale zvládlo a soutěž jsme řádně připravili. Nejdříve začal požární útok a poté pivní štafeta. Po sečtení pořadí v jednotlivých disciplínách v soutěži mužů nad 35 let se na 1. místě umístnilo družstvo Věstín, 2. místo Kladoruby a 3.místo Letovice. V soutěži mužů 1.místo Letovice, 2.místo Jasinov a 3.místo Olešnice. V soutěži žen 1.místo Letovice, 2.místo Jasinov a 3.místo Zábludov. Podrobnější výsledky na snímku v galerii. Bylo to pohodové odpoledne, ke kterému hudebním doprovodem přispěl i DJ MIK.

Další fotky 
V sobotu dne 13.7.2013 se soutěžní družstvo zúčastnilo XIV.ročníku soutěže o putovní pohár SDH Jasinov. Soutěž se skláda z požárního útoku a pivní štafety. Klukům se docela dařilo a v celkovém pořadí obsadili 1.místo. Druhé místo obsadili Kladoruby a na 3.místě skončil Kochov.
Další fotky 
V sobotu 25.5. se naše soutěžní družstvo zúčastnilo I. Kola soutěže v požárním sportu v Jasinově. Klukům se celkem dařilo a obsadili 1.místo ve štafetě a 2.místo v požárním útoku. Celkově skončili na 1.místě. Doufejme, že se jim bude dařit i ve II. Kole v Blansku. Konečné pořadí bylo 1.místo Letovice, 2.místo Míchov a 3.místo Kladoruby.
Další fotky 
Dne 5.7. se soutěžní družstvo zúčastnilo pohárové soutěže v Nýrově. Družstvo ve složení Toman Petr, Dokoupil Martin,Halata Zbyněk,Leinveber Tomáš, Musil Michal,Bohatec Pavel a Jeřábek Lukáš zvitězilo jak v útoku tak i v pivní štafetě a obsadilo 1.místo.
Další fotky 
V sobotu 30.6. se soutěžní družstvo ve složení Musil Michal, Dokoupil Martin, Bohatec Pavel, Toman Ondřej, Škranc Robert, Halata Zbyněk a Škrabal Karel zúčastnilo pohárové soutěže ve Věstíně. Opět se však projevil problém s PS 12,která nedosahuje takového výkonu jaký by byl potřeba.V konečném hodnocení obsadili 5.místo.
Další fotky 
V neděli dne 27.5. se uskutečnilo v Kladorubech I.kolo soutěže v požárním sportu. Bohužel se této soutěže nezúčastnilo naše družstvo neboť zasahovalo při požáru lesa u Bzence. První místo obsadilo družstvo z Kladorub a postoupilo do okresního kola.
 
V sobotu 3.9. se uskutečnila soutěž o putovní pohár SDH Kladoruby. Našemu družstvu se podařilo vyhrát dva předcházející ročníky a tak měli velkou šanci získat navždy tento pohár. Již při požárním útoku nenechali nic na náhodě a měli nejlepší čas. Stejně tak dobře si vedli i v pivní štafetě a tak potřetí v řadě obsadili 1.místo a získali tak putovní pohár. Na 2.místě skončili domácí Kladoruby a 3.místo obsadil Zabludov.
Další fotky 
Dne 28.8.2011 se družstvo zúčastnilo mimo soutěž soutěže mužů nad 35.let o pohár SDH Letovice. V požárním útoku dosáhli nejlepší čas a to 34,25 a v pivní štafetě měli třetí čas a to 110,53.
Další fotky 
V sobotu 2.7. se v Blansku uskutečnilo II.kolo soutěže v požárním sportu. Naše družstvo ve složení Dokoupil M.,Leinveber T.,Bohatec P.,Musil M.,Jeřábek L.,Heger P.,Toman O. a Škranc R.obsadilo celkově 4.místo (viz výsledky v galerii). První místo obsadily V.Opatovice,druhé Bořitov a třetí Okrouhlá.
Další fotky 
V sobotu 28.5.2011 se v Jasinově uskutečnilo I.kolo soutěže v požárním sportu. I když počasí příliž nepřalo,a téměř neustále pršelo, bylo možno shlédnout kvalitní výkony. Soutěže se zúčastnilo 5 sborů z okrsku Letovice a to Jasinov, Kochov, Kladoruby, Letovice a Zabludov. Soutěž začala štafetou 4x100m ale z bezpečnostních důvodů byla zrušena kladina protože to dost klouzalo..Konečné pořadí ve štafetě bylo Letovice, Kladouby, Jasinov,Zabludov a Kochov.Po delší přestávce zaviněné poruchou terčů pokračovala soutěž požárním útokem. V něm zvítězilo družstvo Letovice před Kladoruby,Zabludovem,Jasinovem a Kochovem.Konečné pořadí pak bylo nasledující: 1. Letovice, 2. Kladoruby, 3.Zabludov, 4. Jasinov a 5. Kochov. Družstvo Letovice soutěžilo v sestavě Leinveber Martin,Bohatec Pavel ml.,Heger Přemysl, Dokoupil Martin, Škranc Robert, Leinveber Tomáš, Jeřábek Lukáš a náhradník Halata Zbyněk.Poděkování zaslouží pořadatelé soutěže za dobrou přípravu i výborné steaky. Poděkování také zaslouží starosta města Letovice p.Stejskal, který věnoval poháry a po celou dobu sledoval průběh soutěže. Klukům ze soutěžního družstva Letovice patří také poděkování a nezbývá než popřát pěkný výsledek ve II.kole.
Další fotky 

V sobotu 29.5. proběhlo I.kolo soutěže v požárním sportu okrsku Letovice. Pořadatelem byl SDH Jasinov,a i když podmínky na štafetu byly trochu atipické, tak soutěž připravili velmi dobře. Po nástupu již tradičně soutěž začala štafetami. Soutěže se zúčastnilo 6 družstev a startovali v následujícím pořadí: Jasinov, Letovice, Kladoruby, Zábludov, Kochov a Míchov. Časy na šafetách byly celkem dobré a všechna družstva ji zvládla výborně. Na prvním místě se umístnili Letovice 56.72, 2.Kladoruby 61.94, 3.Míchov 63,20,4.Jasinov 68.87, 5.Zábludov 74.11, 6.Kochov 74.14.

Pak následovaly útoky s následujícími výsledky. Na prvním místě Letovice 25.87, 2.Kladoruby 31.01, 3.Jasinov 33.65 4.Zabludov 45.02, 5.Kochov 57.53 a na 6.místě skončil Míchov s N, neboť neměli našroubovaný koš.

Konečné pořadí bylo následující:

1. Letovice
2. Kladoruby
3. Jasinov
4. Zábludov
5. Kochov
6. Míchov

 

foto: Vítězné družstvo
Vítězné družstvo:Bohatec P.,Dokoupil P.,Toman O.,Musil M.,Dokoupil M.(dole)Leinveber T.a Jeřábek L.
Další fotky 
2011, Martin Dokoupil