KOPIS odvolal z kondiční jízdy DA z Kochova přes vysílačku na požár dopravního prostředku - Letovice, s tím, že nám tam posílá i 1V. V autě vystrojení člena do dýchací techniky. Při jízdě k zásahu sem si vyžádal upřesnění místa a bylo nám sděleno, že se jedná o DN bez požáru se zraněním, kde se nachází těhotná žena. Při příjezdu před námi přijíždí 1V na místo. Na místě poskytují první pomoc 2 naši členové v civilu. Průzkumem zjištěno, že se jedná o dopravní nehodu se zraněním těhotné ženy. Provedeno odpojení autobaterie, protipožární zabezpečení, zajištění DN, řízení dopravy, umístění dopravních kuželů, unik provozních kapalin nezjištěn. Péče o těhotnou ženu - jelikož paní byla v šoku a upadala nám do krátkodobého bezvědomí, byly u ní vytěženy informace o alergiích, co jí bolí, v kolikátém je týdnu atd. Ošetření obou končetin, kde byly velké tržné rány a krvácení. Zavázání obvazovým materiálem a paní jsme udržovali při vědomí komunikací s ní. Při příjezdu ZZS předání informací a asistence při dalším ošetření a naložení do vozidla ZZS. Po odjezdu ZZS, zadokumentování DN PČR jsme asistovali při vyproštění vozidla zpět na komunikaci a odtažení na kraj vozovky. Úklid vozovky, zametení a posbírání trosek z vozidla. Po celou dobu zásahu naši členové řídili dopravu. Návrat na základnu.
Technika: CAS 24 T 815, DA Iveco
Účast: Škrabal Jiří a Karel, Halata Zbyněk, Jakeš Roman, Loukota Roman, Musil Michal, Jeřábek Lukáš, Kejík Václav, Heger Přemysl, Prudký Miroslav, Konůpka Antonín
Jednotky: JSDH Letovice, HS Boskovice