Jednotka vyjela na požár auta na ulici Nádražní. Na místě byl ustřižen visací zámek od brány, která bránila příjezdu na místo události. Na místě zjištěn požár kabiny a motorové části automobilu Favorit Pick Up. Dva členové se vyzbrojili dýchací technikou a zbytek připravoval útočné vedení s pěnou. Poté se započalo s hašením. Bylo vytvořeno doplňování cisterny z druhé cisterny. Po zalití automobilu pěnou bylo prováděno dohašení pomocí vysokotlakého proudu. Další členové pomocí žebříku a seker prováděli rozebírání přilehlé konstrukce zasažené požárem. Provedena likvidace. Návrat jednotky na základnu. Jednalo se o prověřovací cvičení jednotky, kterého se zúčastnil i starosta města Mgr. Radek Procházka.
Technika: CAS 24 T 815, CAS 32 T 148, DA Iveco, TA Nissan
Účast: Leinveber M,T, Bohatec P,J, Prudký M, Foler P, Petrů O, Dračka A, Jeřábek L, Pančík T, Škrabal K, Konůpka A, Toman O, Musil M, Pala P.